Google Chrome 39.0.2171.99

Google Chrome 39.0.2171.99

Pobierz program
Do ulubionych
Ocena użytkowników: 4.5/5 (ocen: 25)
Lubi program: 2 użytkowników
Ilość pobrań: 1 724 358
Wielkość pliku: MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 2008 R2 / 8
Producent: Google Inc.
Oceń program:

Opis programu Google Chrome

Google Chrome to przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Google. Przeglądarka ta została napisana na bazie rozwiązań open source oraz z wykorzystaniem innych aplikacji takich jak WebKit, czy też Mozilla. Inżynierowie Google zatroszczyli się żeby Google Chrome był szybki oraz miał bardzo prosty interfejs, zajmujący jak najmniejszą ilość miejsca. Przeglądarka Google Chrome jest obecnie jedną z najpopularniejszych przeglądarek na świecie.

Główne funkcje i cechy przeglądarki Google Chrome:
  • Szybkość i poprawność działania - silnik renderowania stron wykorzystany w przeglądarce Google Chrome to bardzo popularny WebKit. Przeglądarka przechodzi wszystkie testy Acid i charakteryzuje się bardzo dużą szybkością renderowania stron internetowych.
  • Wtyczki - tak jak w konkurencyjnych przeglądarkach mamy możliwość rozszerzania funkcjonalności poprzez wtyczki. Dostępne są tysiące rozszerzeń integrujących przeglądarkę z różnymi stronami internetowymi, zmieniających wygląd przeglądarki itp
  • Bezpieczeństwo - bezpieczeństwo przeglądarki Google Chrome zostało przetestowana w na konferencji CanSecWest. W ramach konferencji odbył się konkurs hakerski, w którym użytkownicy mieli włamać się do systemu operacyjnego poprzez przeglądarki. Jedyną przeglądarką, przez którą nie udało się włamać był Google Chrome.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników

Komentarze

wojtekkosztowny      2012-08-09 19:41:10
  
1
@asiamarkowska taaa, pewnie działał Ci wolno z powodu wtyczek. Goły FireFox działa wyśmienicie. Gdy od Chrome dodasz wtyczki to też staje się wolniejszy :)
asiamarkowska      2012-08-09 19:09:51
  
-1
Zdecydowanie najszybsza i na moje najlepsza przeglądarka ever! Jakoś tak strony są większe w niej niż w FireFox.

Dodaj komentarz