Comodo IceDragon 26.0.0.2

Comodo IceDragon 26.0.0.2

Pobierz program
Do ulubionych
Ocena użytkowników: 3.3/5 (ocen: 2)
Lubi program: 0 użytkowników
Ilość pobrań: 10 223
Wielkość pliku: 37,00 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 8
Producent: Comodo Group, Inc.
Oceń program:

Opis programu Comodo IceDragon

Comodo IceDragon to przeglądrka internetowa firmy Comodo stworzona na bazie Firefox. Przeglądarka wyróżnia się znacznie większym poziomem bezpieczeństwa oraz wzrostem wydajności w stosunku do przeglądarki, na której bazuje. Migracja z Firefox na Comodo IceDragon nie sprawi problemów, ponieważ przeglądarka nie różni się praktycznie niczym jeśli chodzi o wygląd i obsługuje wszystkie wtyczki dostępne na Firefox.

Comodo IceDragon posiada wbudowaną autorską technologię SiteInspector, która pozwala na sprawdzenie bezpieczeństwa strony internetowej jeszcze przed jej odwiedzeniem. Jeśli chcemy przeskanować stronę, która wydaje się nam podejrzana, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na link do niej i wybrać funkcję 'Scan Link'. Nawet jeśli wejdziemy na stronę ze szkodliwymi elementami, Comodo IceDragon zablokuje je zanim zdążą zaszkodzić naszemu komputerowi.

Kolejną funkcją zwiększającą bezpieczeństwo i zarazem szybkość przeglądania Internetu jest użycie bezpiecznego serwera DNS od firmy Comodo. Serwery Comodo rozmieszczone są w wielu miejscach na świecie, dzięki czemu korzystasz z tego najbliższego dla Ciebie. Dodatkowo serwery odfiltrowują strony internetowe, które są niebezpieczne dla użytkowników takie jak strony podszywające się pod banki, roznoszące wirusy itp. Infrastruktura Comodo pozwala również na uniknięcie ataków typu DNS poisoning.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników

Komentarze

Brak komentarzy do programu.

Dodaj komentarz