Acronis Drive Monitor 1.0 build 566

Acronis Drive Monitor 1.0 build 566

Pobierz program
Do ulubionych
Ocena użytkowników: 3.5/5 (ocen: 6)
Lubi program: 0 użytkowników
Ilość pobrań: 7 132
Wielkość pliku: 18,08 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 2008 R2
Producent: Acronis Inc.
Oceń program:

Opis programu Acronis Drive Monitor

Acronis Drive Monitor to darmowy program do monitorowania dysków twardych i przewidywania przyszłych awarii na podstawie odczytywanych parametrów. Dzięki wykryciu przyszłej awarii mamy czas na stworzenie kopii zapasowych danych oraz przygotowanie się do zakupu nowego dysku.

Automatyczne wyszukiwanie problemów z dyskami

Program wykorzystuje technologię S.M.A.R.T do sprawdzania stanu dysku twardego. Informuje nas o całkowitym czasie pracy dysku, liczbie cykli start/stop, liczbie wykrytych i naprawionych błędów, temperaturze, ilości prób rekalibracji i wielu innych parametrach. Przy każdym parametrze otrzymujemy informację, czy jest on w granicach normy.

Monitorowanie błędów dysku i raportowanie

Acronis Drive Monitor wykrywa błędy mogące wskazywać na zwiększone ryzyko awarii. Błędy wypisywane są na czytelnej liście zawierającej datę, stopień ryzyka związany z błędem i źródło błędu. Program może poinformować nas o zbliżającej się awarii poprzez wysłanie e-maila wraz ze wskazówkami co powinniśmy zrobić.

Kontrola kopii zapasowych

Aplikacja współpracuje z narzędziem do tworzenia kopii zapasowych firmy Acronis. Informuje nas, gdy nie zostanie wykryte oprogramowanie do tworzenia backupów oraz gdy tworzenie kopii zapasowej jest nieudane.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników

Komentarze

Brak komentarzy do programu.

Dodaj komentarz