Opera Mini będzie pierwszą przeglądarką internetową w zegarku Samsunga Gear S

2014-10-09 | autor: admin

Świetna wiadomość dla posiadaczy przyszłych posiadaczy zegarka Samsung Galaxy Gear S - zegarek będzie umożliwiał przeglądanie Internetu! Opera ogłosiła, że jej przeglądarka Opera Mini będzie dostępna również na zegarki z systemem Tizen.

Opera mini będzie zawierała wiele funkcji ułatwiających przeglądanie Internetu na małych dotykowych ekranach. Przykładem mogą być duże przyciski z ulubionymi stronami w karcie Speed Dial, pozwalające na otwieranie ulubionych stron pojedynczym dotknięciem ekranu.

Zegarkowa Opera Mini wyświetli również tzw. stronę szybkiego wybierania z najczęściej odwiedzanymi linkami podzielonymi na kategorie. Będziemy mogli również dodać swoje sieci społecznościowe do strony szybkiego wybierania, dzięki czemu będzie możliwe korzystanie z Facebooka w zegarku.

Podwójne dotknięcie ekranu pozwoli na przybliżenie ekranu, natomiast delikatne przesunięcie palcem po ekranie pozwoli cofnięcie lub przejście do następnej strony.

Komentarze (2)

Tracert   2014-10-14 20:11:44
  
0
Mógłbym powiedzieć, że to trochę dziwne używać internetu w zegarku, ale jeszcze kilka lat temu powiedziałbym, że to dziwne używać internetu w telefonie :D
toki9898   2014-10-14 15:31:50
  
0
Do czego to doszło - Internet w zegarku. Jeszcze kilka lat temu ludzie by mnie wyśmiali gdybym powiedział, że będę miał zegarek z systemem operacyjnym, a tu już Internet w zegarku :D

Dodaj komentarz