ZoneAlarm Free 13.3.209.000

ZoneAlarm Free 13.3.209.000

Pobierz program
Do ulubionych
Ocena użytkowników: 3.7/5 (ocen: 122)
Lubi program: 20 użytkowników
Ilość pobrań: 253 875
Wielkość pliku: 3,24 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8
Producent: Zone Labs LLC
Oceń program:

Opis programu ZoneAlarm Free

ZoneAlarm to bardzo popularny firewall stosowany najczęściej do domowego użytku. Program pozwala na ochronę przed niebezpieczeństwami płynącymi z internetu takimi jak robaki internetowe, konie trojańskie i spyware. Aplikacja chroni także prywatność użytkowników poprzez blokowanie dostępu dla stron internetowych i niektórych programów zainstalowanych na Twoim komputerze.

Przydatnymi funkcjami programu są np. blokowanie wszystkich portów i dostępu z zewnątrz za pomocą jedngo kliknięcia, ukrywanie komputera w internecie, tutorial dla początkujących użytkowników, pytanie do użytkownika za każdym razem, gdy nowy program chce połączyć się z internetem i tworzenie reguł.

Recenzje użytkowników

Genialny Firewall
0
marq 2012-08-09 22:36:43
ZoneAlarm to jedna z najlepszych obecnie zapór ogniowych. Zawsze byłem sceptyczny co do używania tego typu programów, do czasu, gdy zainstalowałem z ciekawości ZoneAlarm.

Gdy zobaczyłem, że ZoneAlarm pokazał mi keyloggera, który chce połączyć się z Internetem wiedziałem, że dobrze zrobiłem instalując tę aplikację.

Sama instalacja była również łatwa i przyjemna. Możemy nauczyć program, które programy z systemu mogą łączyć się z Internetem - ułatwia to znacznie kontrolowanie naszej prywatności np. gdy program który nie powinien używać Internetu nagle chce się z nim połączyć :)
Zalety:
  • wygodna instalacja
  • ładny interfejs użytkownika
  • blokowanie szkodników z komputera
  • skuteczność
Wady:
  • brak

Komentarze

Tracert      2014-10-16 02:49:58
  
0
Niestety gryzie się z zainstalowanym Avastem :/ Szkoda, bo to świetny firewall.

Dodaj komentarz