DivX Plus 10.2.4

DivX Plus 10.2.4

Ocena użytkowników: 3.85/5 (ocen: 2)
Ilość pobrań: 513 463
Wielkość pliku: 0,96 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Producent: DivX Networks Inc.

Opis programu DivX Plus

DivX Plus to jeden z najpopularniejszych zestawów kodeków i innych narzędzi potrzebnych do odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości HD. Kodeki przydadzą się przy odtwarzaniu filmów, które zostały zakodowane kodekami wideo MPEG-4, H.264 oraz dźwięku w formatach MP3, Vorbis, DTS, AC3, oraz ACC. Pakiet posiada kompletny zestaw narzędzi, którymi możemy zrobić praktycznie wszystko z filmami - od odtwarzania, przez konwertowanie i tworzenie plików wysokiej jakości aż do odtwarzania plików na konsolach, odtwarzaczach DVD i innych.

Zestaw DivX Plus składa się z:
  • Odtwarzacza DivX Plus Web Player pozwalającego na: odtwarzanie plików DivX, AVI oraz MKV w przeglądarce internetowej, odtwarzanie video o rozdzielczości 1080p z dźwiękiem przestrzennym 5.1, obsługę napisów do filmów, wsparcie dla akceleracji filmów za pomocą karty graficznej (DXVA) w celu poprawienia płynności odtwarzania.
  • Odtwarzacza DivX Plus Player pozwalającego na: odtwarzanie plików na urządzeniach certyfikowanych przez DivX za pomocą DivX To Go, zaawansowaną obsługę plików MKV z automatycznie generowanymi rozdziałami i łatwym przewijaniem, zaawansowane zarządzanie biblioteką multimediów, usprawnione odtwarzanie dźwięku przestrzennego.
  • Paczki kodeków DivX Plus Codec Pack pozwalającej na: odtwarzanie wysokiej jakości plików video zakodowanych za pomocą kodeka DivX, odtwarzanie plików DivX, AVi, MKV oraz MP4 w większości popularnych odtwarzaczy filmów, przesyłanie plików MKV do konsoli z użyciem Windows 7, odtwarzanie filmów HD na netbookach (mała moc obliczeniowa) z użyciem akceleracji DXVA, odtwarzanie napisów w odtwarzaczach ich nie obsługujących i wiele więcej.
  • Konwertera DivX Plus Converter pozwalającego na: konwertowanie plików wideo na DivX lub MKV za pomocą jednego kliknięcia, tworzenie wysokiej jakości plików MKV z możliwością płynnego przewijania, tworzenie kopii zapasowych własnych płyt DVD przy pomocy pluginu MPEG-2/DVD, dodawanie i usuwanie napisów do filmów, limitowanie wielkości filmów, zmiana bitrate plików wideo, łączenie wielu filmów w jeden i wiele więcej.