Viber 4.4.0

Viber 4.4.0

Ocena użytkowników: 4.2/5 (ocen: 3)
Ilość pobrań: 61 804
Wielkość pliku: 1,24 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8 (Modern UI)
Producent: Viber Media, Inc.

Opis programu Viber

Viber to darmowy komunikator internetowy do prowadzenia rozmów głosowych, wideokonferencji, rozmów tekstowych i wysyłania plików, będący bardzo dobrą alternatywą dla Skype.

Viber jest obecnie jednym z najpopularniejszych tego typu komunikatorów - miesięcznie korzysta z niego ponad 100 milionów użytkowników, natomiast zainstalowało go już ponad 280 milionów użytkowników. Tak dużą popularność aplikacja zawdzięcza możliwości zainstalowania programu na praktycznie każdym urządzeniu oraz synchronizacji pomiędzy urządzeniami. Viber możemy zainstalować w systemach Mac OS, Android, BlackBerry OS, iOS, Series 40, Symbian, Bada, Windows Phone, Microsoft Windows oraz Linux.

Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie i podaniu swojego numeru telefonu, możemy zsynchronizować listę kontaktów z komputerem stacjonarnym lub laptopem. Ciekawą funkcją jest możliwość kontynuowania rozpoczętych na telefonie rozmów przy pomocy komputera. Za pomocą Viber możmy łączyć się pomiedzy różnymi urządzeniami np. możemy zadzwonić z telefonu na komputer naszego znajomego lub odwrotnie. Łączenie się wygląda bardzo podobnie jak w przypadku standardowego dzwonienia za pomocą telefonu, jednak łączymy się przez Internet.