NetWorx 5.3.3

NetWorx 5.3.3

Ocena użytkowników: 4.34/5 (ocen: 16)
Ilość pobrań: 76 450
Wielkość pliku: 3,97 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 8
Producent: SoftPerfect Research

Opis programu NetWorx

NetWorx to darmowy program do mierzenia ilości pobieranych i wysyłanych do Internetu danych. Program pozwala na monitorowanie zużycia transferu oraz zmierzenie szybkości połączenia internetowego lub dowolnego innego połączenia sieciowego. Za pomocą NetWorx możesz wykryć również potencjalne problemy w sieci, upewnić się że nie przekroczyłeś limitu transferu oraz wyśledzić podejrzane połączenia programów zainstalowanych na Twoim komputerze.

NetWorx umożliwia monitorowanie wszystkich połączeń sieciowych lub tylko tych wybranych przez Ciebie (np. bezprzewodowych lub mobilnych). Program posiada również system wizualnych oraz dźwiękowych alarmów, które mogą być uruchamiane np. gdy połączenie zostanie zerwane lub wysyłanych jest bardzo dużo danych.

Wykorzystanie połączenia przychodzącego i wychodzącego przedstawiane jest na wykresie i logowane w programie, dzięki czemu możesz przeglądać statystyki dzienne, tygodniowe lub miesięczne. Raporty mogą być eksportowane do wielu różnych formatów takich jak HTML, MS Word oraz Excel.