Ace Stream 3.0.9

Ace Stream 3.0.9

Ocena użytkowników: 4.4/5 (ocen: 13)
Ilość pobrań: 4 335
Wielkość pliku: 67,24 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8
Producent: Ace Stream

Opis programu Ace Stream

Ace Stream to darmowy program do przesyłania i odtwarzania filmów oraz wideo na żądanie (AVoD - Audio Video on Demand) oraz odtwarzania strumieniowych filmów. Przesyłanie filmów oparte jest na protokole BitTorrent, dzięki czemu nie musimy pobierać całego filmu przed rozpoczęciem oglądania. Przesyłane na platformie filmy są bardzo dobrej jakości - według producenta jakość jest 10 razy lepsza niż w filmach przesyłanych przez YouTube.

Główne funkcje programu Ace Stream:

  • Odtwarzanie i wysyłanie strumieniowe filmów oraz muzyki.
  • Wtyczka do przeglądarek internetowych pozwalająca na odtwarzanie filmów przy pomocy VLC Player zamiast we wbudowanych odtwarzaczach flash. Dodatkowo możliwe jest odtwarzanie filmów na stronach obsługujących technologię Ace Stream.
  • Odtwarzanie filmów z sieci BitTorrent w czasie pobierania.
  • Przyspieszanie strumieniowania HTTP za pomocą BitTorrent, dzięki jednoczesnemu pobieraniu filmów z serwisów internetowych (np. YouTube) oraz od użytkowników korzystających z Ace Stream.
  • Korzystanie z technologii chmury, dzięki czemu możliwe jest pobieranie filmów wysyłanych za pomocą BitTorrent, jednak przekształcanych na ruch HTTP. Dzięki temu zabiegowi nie jest potrzebny klient BitTorrent.