Cloud System Booster 3.5.0

Cloud System Booster 3.5.0

Ocena użytkowników: 4.1/5 (ocen: 10)
Ilość pobrań: 7 764
Wielkość pliku: 15,75 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Producent: Anvisoft Corporation

Opis programu Cloud System Booster

Cloud System Booster to nowoczesny program do optymalizacji systemu operacyjnego oparty na technologii chmury, dzięki której wyszukiwanie błędów na komputerze wykonywane jest przez Internet. Pozwala to na dostęp do ogromnej bazy danych, przy pomocy której analizowany jest nasz system i na podstawie której proponowane jest jego usprawnienie.

Program składa się z 4 części: narzędzia do oczyszczania rejestru, czyszczenia dysku, optymalizacji systemu oraz naprawy systemu.

Główne funkcje programu Cloud System Booster:

  • Zarządzanie menu kontekstowym - program pozwala na zarządzanie elementami menu kontekstowego systemu Windows (pod prawym przyciskiem). Możemy dzięki niemu bez problemu wyłączyć dowolny element z menu.
  • Przenoszenie plików systemowych na inną partycję - dzięki programowi możemy bez problemu przenieść pliki z partycji systemowej na inną partycję, gdy np. kończy się nam na niej miejsce.
  • Optymalizacja - Cloud System Booster optymalizuje ustawienia uruchamianych programów oraz ustawienia sieci, dzięki czemu system działa szybciej.
  • Naprawa systemu - dzięki programowi możemy wyeliminować błędy związane z rozszerzeniami plików, błędy rejestru, ustawienia prywatności oraz usunąć szkodliwe oprogramowanie.
  • Usuwanie programów - Cloud System Booster pozwala na usunięcie z systemu programów, których nie da się usunąć normalnym sposobem.
  • Przyspieszanie pamięci RAM - dzięki monitorowaniu zużycia pamięci RAM oraz czasu procesora, możemy zoptymalizować ich działanie przy pomocy jednego kliknięcia.
  • Usuwanie dużych plików z systemu - program pozwala na wyszukiwanie potencjalnie niepotrzebnych dużych plików przechowywanych an dysku.
  • Usuwanie toolbarów - program pozwala na wyszukiwanie i usuwanie wszelkich niechcianych toolbarów instalowanych bez naszej wiedzy w przeglądarkach internetowych takich jak Firefox, Chrome czy IE.