Game Fire 3.1.2000

Game Fire 3.1.2000

Ocena użytkowników: 3/5 (ocen: 1)
Ilość pobrań: 812
Wielkość pliku: 1,96 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Producent: Smart PC Utilities, Ltd

Opis programu Game Fire

Game Fire to darmowy program do zmiany ustawień system operacyjnego w sposób, dzięki któremu gry uruchamiają się szybciej i działają płynniej. Program optymalizuje procesor, system operacyjny oraz pamięć operacyjną pod kątem przyspieszenia działania i zwiększenie płynności działania gier.

Kliknij i graj

Game Fire przekształca Twój komputer w super maszynę do grania za pomocą jednego kliknięcia. Nie musisz posiadać żadnej technicznej wiedzy na temat systemu.

Intuicyjny interfejs i konfiguracja

Game Fire posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu jego obsługa jest bardzo łatwa zarówno dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Konfiguracja sposobu w jaki Game Fire optymalizuje Twój system pod kątem gier jest również bardzo prosta, dzięki dobrze opisanym opcjom.

Bezpieczeństwo

Program optymalizuje system w sposób całkowicie bezpieczny - nie jest stosowane podkręcanie sprzętu, a wszystkie zmiany wykonywane w systemie przez Game Fire są tymczasowe.

Optymalizacja zasobów systemu pod gry

Game Fire przeznacza maksymalną ilość RAMu oraz mocy procesora pod uruchomioną grę. Obciążenie procesora redukowane jest poprzez zamknięcie niepotrzebnych funkcji systemu oraz usunięcie zalegających danych z pamięci operacyjnej. Wszystkie operacyje wykonywane są w sposób bezpieczny dla wydajności oraz bezpieczeństwa.

Dodatkowe funkcje przyspieszające gry

Game Fire posiada wiele unikalnych funkcji przyspieszających komputer. Program przyspiesza ładowanie gry poprzez defragmentację pamięci, w której umieszczona jest gra. Game Fire tymczasowo wyłącza również zaplanowane zadania w celu zyskania dodatkowej wydajności. Tryb Live Gaming mode pozwala na optymalizację komputera pod gry, w czasie rzeczywistym.