JetBoost 2.0.0.67

JetBoost 2.0.0.67

Ocena użytkowników: 4.2/5 (ocen: 10)
Ilość pobrań: 7 077
Wielkość pliku: 3,35 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Producent: BlueSprig, Inc.

Opis programu JetBoost

JetBoost to darmowy program do zwiększania szybkości komputera poprzez wyłącznie niepotrzebnych procesów oraz usług. Aplikacja przyda się szczególnie podczas grania w gry komputerowe - JetBoost wyłącza przed graniem niepotrzebne programy takie jak firewall, program antywirusowy, czy usługi aktualizacyjne różnych programów.

Przyspieszenie jednym kliknięciem

Program zamyka wszystkie niepotrzebne procesy oraz usługi przy pomocy jednego kliknięcia. Oszczędzona pamięć operacyjna i moc procesora może być użyta do programów i gier, które potrzebują jej w tym momencie.

Szybsze działanie gier

Dzięki programowi możemy przyspieszyć działanie gier, poprzez wyłączenie niepotrzebnych podczas grania programów takich jak firewall, program antywirusowy oraz usługi systemowe.

Konfiguracja zamykanych aplikacji i usług

JetBoost umożliwia ustalenie, które aplikacje i usługi mają być tymczasowo wyłączone. Przywrócenie ich do działania realizowane jest jednym kliknięciem.

Tryb automatyczny

Twórcy aplikacja stworzyli 2 automatycznie konfigurujące się tryby: do grania oraz do pracy. W tych dwóch trybach program sam dobiera aplikacje i procesy które mają być wstrzymane.