EaseUS CleanGenius 3.2.4 Free

EaseUS CleanGenius 3.2.4 Free

Pobierz program
Do ulubionych
Ocena użytkowników: 3/5 (ocen: 1)
Lubi program: 0 użytkowników
Ilość pobrań: 1 665
Wielkość pliku: 9,90 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Producent: EASEUS
Oceń program:

Opis programu EaseUS CleanGenius

EaseUS CleanGenius Free to program do optymalizacji działania systemu Windows, czyszczenia dysku z niepotrzebnych danych, dbania o prywatność oraz usuwania błędów.

Główne funkcje programu EaseUS CleanGenius Free:

  • Dwa rodzaje skanowania systemu - szybkie skanowanie do wykrywania problemów z systemem oraz dogłębne skanowanie do wyszukiwania bardziej skomplikowanych błędów związanych z systemem i nieprawidłowymi plikami.
  • Czyszczenie i przyspieszania komputera - usuwanie niepotrzebnych plików tymczasowych, błędnych skrótów. Wyszukiwanie zduplikowanych plików, pustych folderów i plików oraz bardzo dużych plików. Odblokowywanie plików i programów zablokowanych przez system w celu ich usunięcia. Defragmentacja i naprawa rejestru systemowego.
  • Zarządzanie systemem - zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Zarządzanie pamięcią operacyjną w celu przyspieszenia działania systemu. Planowanie wyłączanie komputera o określonej przez nas godzinie. Dzielenie dużych plików na mniejsze części.
  • Dbanie o prywatność - usuwanie śladów aktywności z komputera takich jak tymczasowe pliki internetowe, ciasteczka itp. Szyfrowanie ważnych danych i haseł. Tworzenie kopii zapasowej sterowników.

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników

Komentarze

Brak komentarzy do programu.

Dodaj komentarz