JetClean 1.5.0.125

JetClean 1.5.0.125

Ocena użytkowników: 4.06/5 (ocen: 16)
Ilość pobrań: 47 428
Wielkość pliku: 4,22 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Producent: BlueSprig, Inc.

Opis programu JetClean

JetClean to program do optymalizacji systemu Windows. Dzięki programowi możemy oczyścić dysk z niepotrzebnych danych, oczyścić i defragmentować rejestr systemowy oraz wykonać wiele operacji w systemie Windows poprawiających jego wydajność.

Czyszczenie systemu jednym kliknięciem

JetClean czyści rejestr systemowy z niepotrzebnych wpisów, usuwa niepotrzebne pliki z systemu Windows, czyści dane pozostawiane przez usunięte aplikacje, usuwa niepotrzebne i błędne skróty, czyści pamięć RAM z zalegających w niej danych.

Informacje o systemie

W programie znajdziemy narzędzie do wyświetlania informacji o systemie (procesor, karta graficzna, dysk itp). Wszystkie informacje dostępne są na czytelnej liście.

Odinstalator

Narzędzie ułatwiające wybór programów do deinstalacji. JetClean dzieli programy na grupy: ostatnio zainstalowane, uaktualnienia Windows, pasek narzędzi, duże programy. Dzięki tej liście możemy łatwiej wybrać programy do usunięcia.

Defragmentacja rejestru

Moduł do defragmentacji rejestru systemowego. Po defragmentacji rejestru system przeważnie działa o wiele szybciej, ponieważ ma szybszy dostęp do danych w rejestrze. Wiele programów korzysta również z rejestru systemowego i dzięki jego defragmentacji działają one stabilniej.

Przyspieszanie internetu

Moduł odpowiedzialny za zwiększenie szybkości przeglądania internetu.

Przyspieszanie systemu

JetClean pozwala na optymalizację ustawień systemu takich jak lista uruchamianych usług oraz aplikacji.