SpyShelter 9.6.2 Personal Free

SpyShelter 9.6.2 Personal Free

Ocena użytkowników: 4/5 (ocen: 18)
Ilość pobrań: 4 185
Wielkość pliku: 4,91 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8
Producent: Datpol

Opis programu SpyShelter

SpyShelter Personal Free to program do ochrony przed wykradaniem danych wprowadzanych przez klawiaturę. Najczęściej tego typu ataki wykonywane są przez keyloggery, gdy gorzystamy z bankowości elektronicznej, sprawdzamy pocztę, czy płacimy kartą kredytową przez Internet.

Dużą zaletą programu SpyShelter Personal Free jest wykrywanie szkodliwych programów typu zero-day, czyli tych dla których nie zostały jeszcze zakwalifikowane jako szkodliwe i nie są wykrywane przez antywirusy. Możliwe jest to dzięki rozpoznawaniu zachowania szkodliwego oprogramowania.

Główne funkcje programu

SpyShelter Personal Free

:
  • Ochrona systemu w czasie rzeczywistym - SpyShelter Personal Free monitoruje rejestr, pamięć RAM oraz inne kluczowe, narażone na ataki części systemu, dzięki czemu szkodliwe oprogramowanie nie może być zainstalowane w systemie.
  • Zabezpieczanie przed keyloggerami - program skutecznie zabezpiecza przed dostępem szkodliwych programów do danych wpisywanych na klawiaturze.
  • Ochrona schowka systemowego - SpyShelter Personal Free ochrania przed przechwytywaniem danych zawartych w schowku systemowym. Nie jest również możliwa podmiana danych zawartych w schowku.
  • Ochrona przed przechwyceniem obrazu z monitora - SpyShelter Personal Free monitoruje programy starające się zrobić zrzut ekranu. Pozwala to na zabezpieczenie np. przy wpisywaniu danych karty kredytowej.
  • Skanowanie antywirusowe - program pozwala na przeskanowanie dowolnego pliku przez 40 różnych skanerów antywirusowych.