VSDC Free Video Editor 2.3.0.337

VSDC Free Video Editor 2.3.0.337

Ocena użytkowników: 3.6/5 (ocen: 10)
Ilość pobrań: 19 503
Wielkość pliku: 29,20 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8
Producent: Flash-Integro, LLC.

Opis programu VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor to darmowy program do edytowania i tworzenia plików wideo o dużej złożoności z wykorzystaniem efektów wizualnych oraz dźwiękowych. Pomimo dużej funkcjonalności program posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, pozwalający na łatwe tworzenie profesjonalnie wyglądającego wideo.

Program pozwala na nieliniową edycję wideo. Oznacza to, że pojedyncze sceny mogą być nakładane na oś czasu w wielu miejscach, nie koniecznie jedna scena po drugiej. Dodatkowo możliwe jest umieszczanie osobnej ścieżki dźwiękowej na osi czasu.

VSDC Free Video Editor pozwala na nakładanie efektów na ścieżkę wideo oraz audio. Program zawiera bardzo dużą ilość wbudowanych efektów podzielonych na pięć kategorii: korekcja koloru, przekształcanie obiektów, filtry obiektów, przejścia pomiędzy obiektami oraz efekty specjalne.

Za pomocą programu możemy otworzyć większość popularnych formatów wideo, audio, zdjęć oraz kodeków. Nie będą nam potrzebne dodatkowe narzędzia do konwertowania, tak jak często dzieje się w przypadku innych programów.

Kolejną zaletą programu jest możliwość tworzenia plików wideo specjalnie dla urządzeń takich jak odtwarzacze DVD, iPod/iPhone/iPad, PSP, smartfony, Sony PlayStation, Xbox, Zune, Archos, iRiver, Creative Zen, Blackberry, odtwarzacze MP4 i wiele innych.

Program zawiera również narzędzia do nagrywania płyt DVD, nagrywania pulpitu oraz przechwytywania wideo (tunery wideo, kamery internetowe, kamery IP).