Supremo 2.3.4.299

Supremo 2.3.4.299

Ocena użytkowników: 4.43/5 (ocen: 7)
Ilość pobrań: 1 271
Wielkość pliku: 2,93 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8
Producent: Nanosystems S.r.l.

Opis programu Supremo

Supremo to darmowy program, dzięki któremu możliwa jest zdalna kontrola przez Internet, nad komputerem z systemem Windows. Ogromną zaletą programu jest brak konieczności instalacji ani konfiguracji programu na komputerze, który chcemy kontrolować.

Omijanie firewalla oraz routera

Program używa własnego protokołu do wysyłania danych oraz łączenia się z zewnętrznymi komputerami, dzięki czemu może omijać zaporę sieciową oraz łączyć się z komputerami podłączonymi do internetu przez router. Program nie wymaga żadnej konfiguracji połączenia ani instalacji. Połączenie jest bardzo bezpieczne, dzięki wbudowanemu szyfrowaniu.

Wiele połączeń jednocześnie

Supremo pozwala na jednoczesne łączenie się wielu użytkowników z jednym komputerem. Funkcja ta może być bardzo przydatna, gdy potrzebujemy pomocy wielu specjalistów na jednej maszynie. Możemy również prowadzić internetową prezentację pozwalając wielu klientom na łączenie się z komputerem, na którym prowadzona jest prezentacja produktów oraz usług.

Demonstracje internetowe

Supremo oferuje funkcję łatwego tworzenia zdalnej demonstracji dla użytkowników lub prowadzenia szkoleń. Podczas prowadzania demonstracji możliwe jest udostępnianie obrazu z pulpitu, bez oddawania kontroli nad systemem.

Wysyłanie i pobieranie plików

Supremo oferuje zintegrowaną aplikację pozwalające na przeglądanie dysku zewnętrznego komputera oraz pobieranie i wysyłanie plików. Możliwe jest wysyłanie i pobieranie całych folderów ze zdalnego komputera na komputer lokalny i operacja odwrotna. Program wspiera funkcję 'przeciągnij i upuść'.

Bezpieczeństwo

Wszystkie wysyłane i pobierane dane szyfrowane są za pomocą bezpiecznego algorytmu szyfrującego - 256-bitowego AES. Połączenie odbywa się poprzez wygenerowania identyfikatora oraz hasła, które wpisujemy na komputerze, który ma zarządzać komputerem zdalnym. Generowane jest losowe 4 cyfrowe hasło, które możemy jednak zmienić na dłuższe, trudniejsze do złamania.