SlimComputer 1.3.30878

SlimComputer 1.3.30878

Ocena użytkowników: 3.9/5 (ocen: 4)
Ilość pobrań: 8 331
Wielkość pliku: 0,87 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8
Producent: SlimWare Utilities, Inc.

Opis programu SlimComputer

SlimComputer to program do usuwania niepotrzebnych programów oraz komponentów takich jak paski narzędziowe w przeglądarkach internetowych, skróty do programów oraz usuwania programów z listy automatycznego uruchamiania przy starcie systemu.

Po uruchomieniu SlimComputer możemy wybrać elementy, które program ma przeskanować (aplikacje, paski narzędziowe z przeglądarek, automatycznie uruchamiane programy oraz skróty do programów). Po kliknięciu "Run Scan" i odczekaniu około minuty, mamy dostępną listę elementów do usunięcia. Do każdego programu przypisana jest opinia społeczności SlimComputer zbierana za pomocą technologii chmury. Dodatkowo każdy element skanowany jest w poszukiwaniu wirusów komputerowych oraz innego szkodliwego oprogramowania. Podczas usuwania elementów tworzona jest kopia zapasowa, dzięki której możemy przywrócić usunięte wcześniej elementy.

Ciekawą funkcją programu jest również możliwość oceny programów i pisania komentarzy na temat programów. Dzięki tej funkcji tworzona jest optymalna lista oprogramowania oraz ustawień systemu.