CCleaner Slim 5.01.5075

CCleaner Slim 5.01.5075

Ocena użytkowników: 2.33/5 (ocen: 9)
Ilość pobrań: 18 776
Wielkość pliku: 3,99 MB
Ostatnia aktualizacja:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Producent: Piriform Ltd.

Opis programu CCleaner Slim

CCleaner Slim to darmowy program do optymalizacji systemu operacyjnego i usuwania z niego zbędnych danych. Program różni się od standardowego CCleanera tym, że podczas instalacji nie jest instalowany pasek narzędzi w przeglądarce internetowej.

Program pozwala na oczyszczanie systemu ze zbędnych plików takich jak tymczasowe pliki internetowe, pliki tymczasowe systemu Windows itp. Za pomocą programu możemy również zadbać o prywatność, usuwając pliki cookies, ostatnio wpisywane adresy do przeglądarki historię przeglądania itp.

Kolejną funkcja CCleaner Slim jest sprawdzanie integralności rejestru systemowego i jego naprawa. Po wykonaniu optymalizacji rejestru systemowego, przeważnie system zaczyna działać znacznie stabilniej i szybciej. Dodatkowo naprawa rejestru pozwala na uniknięcie pokazywania się wielu błędów.

CCleaner Slim posiada również narzędzia do usuwania programów, zarządzania listą programów uruchamianych przy starcie systemu (autostart), przywracania systemu oraz wymazywania dysku.